Dantų terapinis gydymas – tai dantų ir burnos gleivinės profilaktika, kuri neleidžia atsirasti ir pažengti kariesui ar dantenų ligoms. Profilaktiniai vizitai pas odontologą rekomenduojami kas pusę metų, kad gydytojas galėtų įvertinti Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, bei, esant reikalui, laiku paskirti tinkamas profilaktines priemones bei ankstyvąjį gydymą.

Aprašymas

Dantų ėduonis yra viena iš labiausiai paplitusių dantų ligų. Dantų apnašose esančios bakterijos gamina rūgštis, kurios sukelia danties kietųjų audinių irimą ir taip pamažu formuojasi ertmė. Iš pradžių dantys tampa jautresni saldžiam maistui, o, ligai ūmėjant, terminiams dirgikliams. Dar vėlesnėse stadijose besiformuojančiose ertmėse ima strigti maistas. Laiku pastebėjus ėduonį, jis išvalomas iki sveikų danties kietųjų audinių ir užplombuojamas.

 

Dantų plombavimo metu dantims suteikiama taisyklinga anatominė forma ir tokiu būdu atstatoma kramtymo funkcija. Plombuojant parenkamos aukštos kokybės medžiagos, plombos spalva parenkama individualiam pacientui, tad pasiekiamas ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas rezultatas. Šiuolaikinės plombos pasižymi minimaliu traukimosi koeficientu, todėl, kokybiškai užplombavus ertmę, praktiškai nebelieka antrinio ėduonies rizikos. Plombavimo būdu gali būti atstatytas ne tik karieso pažeistas, bet ir nuskilęs dantis.

Dantų gydymas
Dantų implantacija
Skaitmeninis protezavimas
Dantų protezavimas
Estetinis dantų plombavimas
Dantų tiesinimas
Profesionali burnos higiena
Burnos chirurgija
Dantų šaknų kanalų gydymas, pergydymas
Diagnostika