Prarastas dantis – ne tik estetinė problema, dėl kurios dingsta šypsenos grožis, pasitikėjimas savimi. Tai gali lemti ir rimtesnius burnos ertmės susirgimus: dantenų uždegimą, žandikaulio kaulo apkrovos praradimą ir tirpimą, sutrikusią normalią kramtymo funkciją. Tad praradus vieną ar kelis dantis, būtina kuo skubiau pasirūpinti jų atstatymu. Pažangiausias netektų dantų atstatymo būdas – dantų implantacija. Tai modernus, ilgaamžis prarasto danties atstatymo metodas.

Danties implantas yra metalinis sraigtas, gaminamas iš tvirtos, lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos (titano, cirkonio ar jų lydinio). Jis sriegiamas į žandikaulį ir taip pakeičia natūralią danties šaknį. Prigijęs implantas yra atrama, ant kurios tvirtinamas danties protezas.

Aprašymas

Dantų implantų privalumai:

 

  1. Ilgaamžiškumas. Šiandien sriegiami implantai prigyja net 96-100 % atvejų ir, tinkamai juos prižiūrint, tarnauja visą gyvenimą.
  2. Greita ir neskausminga procedūra. Pati operacija trunka vos 30-60 minučių, o danties implantavimo procedūrai pakanka vietinio nuskausminimo.
  3. Burnos sveikata. Pasitelkus implantus, užkertamas kelias žandikaulio kaulo tirpimui, pilnai atkuriama kramtymo funkcija, išsaugoma greta esančių dantų būklė, tinkama pozicija bei atstatoma veido ir šypsenos estetika.
  4. Funkcija ir estetika. Dantų implantai atlieka tokią pat funkciją, kaip ir jūsų natūralūs dantys (grąžinamas normalus kramtymas, atstatomi kalbos defektai, atkuriama šypsena, grįžta pasitikėjimas savimi). Prarastas dantis, atkurtas implantu, atrodo ypač natūraliai ir estetiškai.

 

Atliekant dantų implantaciją, svarbiausi sėkmės veiksniai: pasirinkto implanto kokybė bei gydytojo kompetencija! Todėl labai svarbu pasirinkti aukštos kokybės implantus bei procedūrą patikėti aukštos kompetencijos gydytojui odontologui.

Specialistai

Blank Image

Adomas Sabulis

Gydytojas odontologas (burnos chirurgija)

Blank Image

Mantas Matiukas

Gydytojas odontologas (burnos chirurgija)

Dantų gydymas
Dantų implantacija
Skaitmeninis protezavimas
Dantų protezavimas
Estetinis dantų plombavimas
Dantų tiesinimas
Profesionali burnos higiena
Burnos chirurgija
Dantų šaknų kanalų gydymas, pergydymas
Diagnostika